ECHIPA

01. MADALINA SMOCHINA - Co-Founder & CEO, madalina@techbolide.com

Fusce quis nulla et velit facilisis rutrum at sit amet libero. Fusce sed molestie neque, sit amet porttitor lorem. Duis lobortis enim et elit consectetur volutpat.

02. Stefan Pirvu - Co-Founder & CTO, stefan@techbolide.com

Fusce quis nulla et velit facilisis rutrum at sit amet libero. Fusce sed molestie neque, sit amet porttitor lorem. Duis lobortis enim et elit consectetur volutpat.

03. Alex Rusu - R&D | Innovation,
alex@techbolide.com
Avand 2 doctorate in nanotechnologie si o experienta industriala de peste 15 ani, este responsabil de dezvoltarea produselor de generație următoare. El a dobândit atât o experiență tehnică vasta in diferite multe domenii, avand o înțelegere completă a celor mai noi tehnologii. Expertiza lui consta in dezvoltarea de hardware, programarea micocontrollerelor, comunicatia cat si platformele de cloud.
04. Daniel Deaconu - Business Development Manager, daniel@techbolide.com
Daniel are peste 14 ani de experiență ca antreprenor. Are un Executive MBA și o experiență foarte solidă în vânzări, management și dezvoltare a afacerilor. Daniel are capacitatea de a „traduce” cele mai complexe și sofisticate concepte și tehnologii într-o formă ușor de înțeles de către un copil de 7 ani.
05. Catalin Gegea - Lead Software Developer,
catalin@techbolide.com
Ocupa pozitia de software developer, astfel ajutand la expansiunea unor sisteme complexe si in acelasi timp acumuland informatii suplimentare atat pentru propriul progres cat si pentru dezvoltarea in cadrul companiei.
06. Valentin Mocanu – Software Developer,
valentin@techbolide.com

Fusce quis nulla et velit facilisis rutrum at sit amet libero. Fusce sed molestie neque, sit amet porttitor lorem. Duis lobortis enim et elit consectetur volutpat.

07. Ioan Manu – Software Developer, ioan@techbolide.com

Fusce quis nulla et velit facilisis rutrum at sit amet libero. Fusce sed molestie neque, sit amet porttitor lorem. Duis lobortis enim et elit consectetur volutpat.

08. Alina Bogus – Assistant Manager,
alina@techbolide.com

Fusce quis nulla et velit facilisis rutrum at sit amet libero. Fusce sed molestie neque, sit amet porttitor lorem. Duis lobortis enim et elit consectetur volutpat.

09. Marian Tudor – Lead Electronics Technician, marian@techbolide.com
Activeaza ca technician electronist in cadrul companiei si se ocupa de buna functionare a sistemelor hardware. Efectueaza in timp util si eficient interventile pe teren cat si mentenanta tehnica periodica. Isi doreste sa acumuleze informatii tehnice suplimentare si inovatoare.
10. Octavian Seucea – Electronics Technician, octavian@techbolide.com

Fusce quis nulla et velit facilisis rutrum at sit amet libero. Fusce sed molestie neque, sit amet porttitor lorem. Duis lobortis enim et elit consectetur volutpat.

CARIERE

Lumea in care traim este in continua mișcare, la fel și TechBolide

Reînnoim, regândim, reinventăm

… constant, pentru a crea ceva mai bun. Avansam si vrem să ne îmbunătățim in permanenta.

TechBolide este o companie în care mințile curioase se unesc pentru a-i ajuta pe alții să lucreze mai bine. Unde învățăm din greșelile noastre. Și unde noi moduri de gândire construiesc calea către o lume mai bună. Să construim acea cale împreună.
Trimite CV-ul tau impreuna cu o scrisoare de intentie la adresa office@techbolide.com si spune-ne care este pozitia de care esti interesat si vom reveni in cel mai scurt timp

Beneficii

Scroll to Top